Niezależny test przeprowadzony przez nas zespół redakcyjny pod wodzą Mai Olsener.

Naszym celem było wyłonienie najpraktyczniejszych modeli plecaków chłopięcych, wybieranych najczęściej przez młodzież szkolną. Aby mieć możliwość obejrzenia konkretnych fasonów na żywo posłużyliśmy się ofertą sklepu Brytyjka.pl i dzięki uprzejmości tej firmy otrzymaliśmy 15 sztuk różnych plecaków szkolnych, ze strony:

plecaki dla chłopców

Brytyjka.pl – nasza rekomendacja jeśli chodzi o modne plecaki młodzieżowe!
⭐⭐⭐⭐⭐ 5/5 Ocena Google Maps Brytyjka.pl


Całą gamę plecaków młodzieżowych znajdziecie na:
www.brytyjka.pl/plecaki-dla-chlopcow-cat-41.html

Jakie są średnie ceny różnych plecaków młodzieżowych?

Cennik:

  1. Plecak z komorą na laptopa 129-199zł
  2. Plecak dla chłopca z membraną wodoodporną 139zł
  3. Plecak z usztywnionymi plecami z systemem podtrzymywania 159,90zł
  4. Plecaki młodzieżowe na kółkach od 149zł

Pozostałe aktualności

Wręczenie certyfikatów Europass-Mobilność

W dniu 22 kwietnia naszą Szkołę odwiedził ponownie Pan Tomasz Wróblewski Prezes Kujawskiego Centrum Inicjatyw Społecznych. Właśnie ta instytucja organizowała wyjazd naszych uczniów do Grecji na praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus +. Pan Wróblewski przywiózł dla uczestników praktyk certyfikaty – Europass-Mobilność – potwierdzające realizację praktyk, których celem było uzyskanie przez uczniów pierwszego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym oraz zwiększenie ich mobilności zawodowej. Z kolei od nas Pan Tomasz Wróblewski otrzymał wyróżnienie w postaci przyznania tytułu „Przyjaciela Szkoły” w podziękowaniu za dotychczasową współpracę. Zapewnił, że będzie ona kontynuowana. A zatem kolejne wyjazdy na zagraniczne praktyki już wkrótce!

VII Powiatowy Konkurs Języków Obcych – „Konkurs wiedzy o państwach niemieckojęzycznych- Chodecz 2016”

21.04.2016 r. w Zespole Szkół im. Władysława Reymonta w Chodczu odbył się

VII Powiatowy Konkurs Języków Obcych. W tym roku był to konkurs  wiedzy o państwach niemieckojęzycznych .  Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatowe we Włocławku.

Wzięło w nim udział 15 uczniów z 8  szkół: Gimnazjum z Przedcza, Gimnazjum z Dąbrowic, Gimnazjum z Chodcza, LO z Izbicy Kujawskiej, LO z Lubrańca, LO z Chocenia oraz ZS  z  Starego Brześcia i ZS z Chodcza.

Zwycięzcami konkursu zostali:

W kategorii szkół gimnazjalnych:

I miejsce- Konrad Sarnowski- Chodecz,

 II miejsce- Sara Gawrysiak- Chodecz,

 III miejsce- Weronika Woźniak- Przedecz.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

 I miejsce- Arkadiusz Kacperski- Chodecz

 II miejsce- Ewelina Pietrzak- Chodecz

III miejsce- Konrad Sadowski- LO Izbica Kujawska

Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, które zostały wręczone przez Pana Starostę- Kazimierza Kacę.  Jak co roku, swoją obecnością na konkursie zaszczyciła nas Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Włocławskiego- Pani Jadwiga Fijałkowska. Gośćmi byli również Burmistrz Miasta i Gminy Chodecz Pan Jarosław Grabczyński oraz Dyrektor ZS w Przedczu Pan Jarosław Sobański.

Konkurs Ortograficzny Kowal 7 kwietnia 2016

W dniu 7 kwietnia uczennice naszej Szkoły wzięły udział w XI Powiatowym Konkursie Ortograficznym oraz w Konkursie „Życie, działalność i twórczość H. Sienkiewicza”, które odbyły się w Liceum Ogólnokształcącym w Kowalu w ramach „Powiatowych Spotkań z Kulturą”. Naszą Szkołę reprezentowały Dominika Czupryniak, Barbara Czupryniak, Aleksandra Krawiecka oraz Joanna Rychlewska. Dziewczęta spisały się bardzo dobrze. Dominika Czupryniak z klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych zajęła I miejsce w Konkursie Ortograficznym i zdobyła tytuł Mistrza Ortografii. Natomiast Joanna Rychlewska z I klasy Technikum otrzymała wyróżnienie w Konkursie „Życie, działalność i twórczość H. Sienkiewicza”. Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

Dziś, 18 marca 2016 roku reprezentantka naszej szkoły Natalia Rucińska brała udział w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Choceniu. Przesłuchania trwały kilka godzin, bowiem na konkurs przybyło ponad dziewięćdziesięciu uczestników. Warunkiem koniecznym było zaśpiewanie piosenki w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim lub francuskim, pochodzącej z lat 90-siątych XX wieku. Natalia wybrała piosenkę „Zombie”zespołu Cranberries. Niełatwą, wręcz trudną. Nie zdobyła żadnego z pierwszych miejsc, ale zaśpiewała świetnie. Natalia – za rok będzie I miejsce!!!