Plan zaj dla suchaczy klasy III LOD

Semestr VI I zjazd

13 i 14 stycznia 2016r.


13 stycznia 2016r.

Godziny zaj栠 Przedmioty

14 stycznia 2016r.

Godziny zaj栠 Przedmioty

15.30 ? 16.15

j. obcy 1

8.00 ? 8.45

matematyka 1

16.20 ? 17.05

j. obcy 2

8.50 ? 9.35

matematyka 2

17.10 -17.55

j. obcy 3

9.40- 10.25

matematyka 3

18.00 18.45

j. polski 1

10.30 ? 11.15

historia 1

18.50 ? 19.35

j. polski 2

11.20 ? 12.05

historia 2

19.40-20.25

wos 1

12.10 ? 12.55

wos 3

20.30 -21.15

wos 2

13.00 ? 13.45

wos 4

13.50 ? 14.35

wos 5

14.40- 15.25

j. polski 3

15.30- 16.15

j. polski 4

16.20-17.05

j. polski 5


PLAN ZAJ DLA SUCHACZY LICEUM OGLNOKSZTACCEGO DLA DOROSYCH ? SYSTEM ZAOCZNY ? V semestr

I spotkanie

11 WRZENIA - PITEK

12 WRZENIA - SOBOTA

15.30 - 17.00

1,2

geografia /2/

8.00 -9.30

3,4

geografia/2/

17.10 -18.40

1,2

j. angielski/ j. niemiecki /2/

9.40 ? 10.25

5

geografia/1/

18.50 -20.20

1

matematyka /2/

10.30 ? 12.00

1,2

w o s/2/

20.25 -21.10

2,3

matematyka /1/

12.10- 12.55

3

w o s/1/

13.00- 14.30

1,2

historia i spoeczestwo/2/

14.40 ? 16.10

1,2

j. polski /2/

16.20 -17.50

3,4

j. polski /2/

II spotkanie

25 WRZENIA - PITEK

26 WRZENIA - SOBOTA

15.30 - 17.00

3,4

j. angielski/ j. niemiecki /2/

8.00 -9.30

5,6

j. polski /2/

17.10 -18.40

4,5

matematyka /2/

9.40 ? 10.25

7

j. polski /1/

18.50 -19.35

6

matematyka /1/

10.30 ? 12.00

8,9

geografia/2/

19.40 -21.10

6,7

geografia /2/

12.10 ? 13.40

10,11

geografia/2/

13.50 ? 15.20

3,4

historia i spoeczestwo/2/

15.30 ? 17.00

4,5

w o s /2/

17.05 ? 17.50

6

w o s /1/

III spotkanie

9 PADZIERNIA- PITEK

10 PADZIERNIKA - SOBOTA

15.30 - 17.00

8,9

j. polski/2/

8.00 -9.30

5,6

j. angielski/ j. niemiecki /2/

17.10 -18.40

7,8

w o s /2/

9.40 ? 10.25

7

j. angielski/ j. niemiecki /1/

18.50 -20.20

7,8

matematyka /2/

10.30 ? 12.00

9,10

w o s/2/

20.25 -21.10

9

matematyka /1/

12.10- 12.55

11

w o s/1/

13.00- 14.30

10,11

j. polski /2/

14.40 ? 16.10

12,13

j. polski /2/

16.20 -17.50

5,6

historia i spoeczestwo /2/

IV spotkanie

23 PADZIERNIKA - PITEK

24 PADZIERNIKA - SOBOTA

15.30 - 17.00

10,11

matematyka/2/

8.00 -9.30

14,15

j. polski/2/

17.10 -17.55

12

matematyka /1/

9.40 ? 11.10

16,17

j. polski/2/

18.00 -19.30

12,13

w os /2/

11.20 ? 12.50

14,15

geografia/2/

19.40 -21.10

12,13

geografia /2/

13.00 ? 14.30

8,9

j. angielski/ j. niemiecki /2/

14.40 ? 15.25

10

j. angielski/ j. niemiecki /1/

15.30 ? 17.00

14,15

w o s /2/

17.05 -17.55

16

w o s /1/



Plan zaj dla suchaczy klasy I LOdD ? system zaoczny ? II semestr

I spotkanie

21 LUTEGO - PITEK

22 LUTEGO - SOBOTA

14.00 ? 15.30

1,2

informatyka/2/Ig

9.00 -10.30

1,2

j. polski /2/

15.30 -17.00

1,2

j. angielski/ j. niemiecki /2/

10.40 ? 12.10

3,4

j. polski/2/

17.10 ? 18.40

1,2

podstawy przedsibiorczoci/2/

12.20 ? 13.50

1,2

matematyka /2/

18.45 -19.30

1

biologia/1/

14.00 ? 15.30

1,2

fizyka /2/

19.35 ? 21.05

1,2

geografia /2/

15.40 ? 17.10

1,2

historia/2/

17.15 ? 18.45

1,2

informatyka /2/IIg

II spotkanie

7 MARCA - PITEK

8 MARCA - SOBOTA

15.30 ? 17.00

3,4

matematyka/2/

9.00 -9.45

3

geografia /1/

17.10 ? 17.55

3

fizyka/1/

9.50 -10.35

2

biologia /1/

18.00 ? 19.30

5,6

j. polski/2/

10.40 ? 11.25

1

chemia/1/

19.40 ? 21.10

7,8

j. polski /2/

11.30 -13.00

3,4

j. angielski/ j. niemiecki/2/

13.10 ? 14.40

3,4

podstawy przedsibiorczoci/2

14.45 ? 16.15

3,4

historia/2/

16.20 ? 17.05

1

wos/1/

17.10- 18.40

3,4

informatyka /2/IIg

III spotkanie

21 MARCA - PITEK

22 MARCA - SOBOTA

14.00 ? 15.30

3,4

informatyka/2/Ig

9.00 -10.30

5,6

matematyka/2/

15.30 ? 17.00

5,6

historia /2/

10.40 ? 11.25

7

matematyka /1/

17.10 -17.55

2

wos/1/

11.30 -13.00

4,5

fizyka/2/

18.00- 19.30

5,6

j. angielski/ j. niemiecki/2/

13.10 -14.40

9,10

j. polski /2/

19.40- 20.25

3

biologia/1/

14.45 ? 16.15

11,12

j. polski/2/

20.30 ? 21.15

4

geografia/1/

16.30 ? 18.00

5,6

informatyka /2/IIg

IV spotkanie

4 KWIETNIA - PITEK

5 KWIETNIA - SOBOTA

14.00 ? 15.30

5,6

informatyka/2/Ig

9.00 -10.30

13,14

j. polski /2/

15.30 ? 17.00

2,3

chemia /2/

10.40 ? 12.10

15,16

j. polski /2/

17.10 -17.55

6

fizyka/1/

12.20 ? 13.50

7,8

historia/2/

18.00- 19.30

8,9

matematyka /2/

14.00 ? 14.45

3

wos/1/

19.40- 20.25

5,6

podstawy przedsibiorczoci/2/

14.55 ? 15.40

4

biologia/1/

15.45-16.30

5

geografia/1/

16.40 ? 18.10

7,8

j. angielski/ j. niemiecki /2/

V spotkanie

25 KWIETNIA - PITEK

26 KWIETNIA - SOBOTA

15.30 ? 17.00

10,11

matematyka/2/

9.00 ? 10.30

6,7

geografia /2/

17.10 -17.55

12

matematyka/1/

10.40 -11.25

5

biologia /1/

18.00- 18.45

7

fizyka /1/

11.30 -13.00

9,10

historia /2/

18.50- 19.20

9,10

j. angielski/ j. niemiecki /2/

13.10- 13.55

4

wos/1/

19.25 ? 21.10

11

j. angielski/ j. niemiecki/1/

14.00 -15.30

17,18

j. polski/2/

15.40 ? 16.25

19

j. polski/1/

16.30- 18.00

7,8

informatyka/2/

VI spotkanie

9 MAJA - PITEK

10 MAJA - SOBOTA

14.00 ? 15.30

7,8

informatyka/2/Ig

9.00 -10.30

11,12

historia/2/

10.40 ? 11.25

5

wos /1/

15.30 ? 17.00

12,13

j. angielski/ j. niemiecki /2/

11.30 -12.15

6

biologia/1/

17.10- 18.40

20,21

j. polski/2/

12.20 ? 13.50

8,9

geografia/2/

18.50 ? 20.20

22,23

j. polski /2/

14.00 -14.45

13

matematyka /1/

14.50 ? 16.20

14,15

matematyka/2/

16.30 ? 17.15

8

fizyka/1/

17.20 ? 18.50

4,5

chemia/2/

VII spotkanie

23 MAJA - PITEK

24 MAJA - SOBOTA

15.30 ? 16.15

16,17

matematyka/2/

9.00 ? 10.30

24,25

j. polski /2/

16.20 ? 17.50

16,17

fizyka/1/

10.40- 12.10

26,27

j. polski/2/

18.00- 18.45

13

historia /1/

12.20 -13.50

14,15

j. angielski/ j. niemiecki /2/

18.50- 19.20

14,15

historia /2/

14.00-15.30

7,8

podstawy przedsibiorczoci/2/

19.25 ? 21.10

6

wos/1/

15.40 ? 16.25

6

chemia/1/

16.30-18.00

9,10

informatyka/2/

VIII spotkanie

30 MAJA - PITEK

31 MAJA - SOBOTA

14.00 ? 15.30

9,10

informatyka/2/Ig

9.00 -10.30

18,19

matematyka/2/

15.30 ? 16.15

28

j. polski/1/

10.40 ? 11.25

20

matematyka /1/

16.20 ? 17.50

29,30

j. polski/2/

11.30 ? 12.15

10

fizyka/1/

18.00- 19.30

9,10

podstawy przedsibiorczoci/2/

12.20 ? 13.05

7

chemia /1/

19.40- 20.25

7

biologia/1/

13.10 ? 14.40

16,17

j. angielski/ j. niemiecki /2/

20.30 ? 21.15

10

geografia/1/

14.50 -16.20

16,17

historia/2/

16.30 -18.00

7

wos/1/